Kiara nuk i ndahet Luizit: ‘Do lahesh prapë me Jorin ti’? Video

Iliria News Agency
Iliria News Agency

17 Prill, 2023

Kiara Tito duket se është xheloze për raportin që partneri i saj, Luiz Ejlli, ka me Jori Dellin. E këtë ajo e tregon herë pas here me gjestet apo fjalët që thotë.

Gjatë mbrëmjes së djeshme teksa këngëtari tha se do shkonte të bënte një dush, menjëherë moderatorja e pyeti ‘nëse do të lahej me Jorin’.

Teksa Luizi i thotë se ‘ç’punë kam unë me Jorin?’, ajo duke qeshur i shkul veshin.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Domethënë do lahesh prapë me Jorin ti?

Luizi: E?

Kiara: Do lahesh prapë me Jorin?

Luizi: Kush të tha moj? Jori është në tualet. Ç’punë kam me Jorin unë?

Kiara: Unë ty do të kështu…

Luizi: Ti më do edhe zhul mua

Kiara: Mua më pëlqen më shumë kur je, jo palarë, po kur ke pak aromën e trupit, jo të keqen të kuptohemi

https://www.instagram.com/reel/CrHFZFvPY_U/?utm_source=ig_web_copy_link

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1454

Befason moderatorja shqiptare: Këngëtari i njohur më kërkoi të kalojë një natë me të edhe pse është i lidhur

Foto: Facebook

“Një Popull që hala meret me “Luizin” ska gja prej tyre!”

deamishel

Rrëfimi i Deas: E kam marr inat këtë banorë të Bigbrother

Luizi dhe Kiara

Luizi do të ‘shkrihet’ kur ta sheh Kiarën në këtë pamje! (Foto)

jori visi

Jori dhe Visi vijnë me një projekt të përbashkët

monika lubonja

Monika Lubonja i ka dy fjalë për Luizin dhe lidhjen e tij

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi i kundërpërgjigjet Bledi Manes

sabri fejzullahu

Sabri Fejzullahu ripërpunon disa hite të tij (VIDEO)

Foto: Facebook

Luizi ‘i zhytur’ në luks, kaq kushton një bluzë e tij

INFO

NA NDIQ