Kiara nuk toleron më, detyrohet të bëjë veprimin e papritur: Mjaft me drama!

Picture of INA
INA

03/10/2023

Së fundmi, Kiara është përfshirë në një përplasje me ndjekësit e saj, disa prej të cilëve i ka bërë edhe bllok në rrjetet sociale.

Këtë e ka treguar vetë ajo nëpërmjet një reagimi në Twitter, teksa shprehet se një fanse shpërndante informacione të rreme duke krijuar drama dhe lajme portalesh për të.

“Me vjen shume keq qe me duhej te beja unfollow nje nga mbeshtset tona me te medha ne twitter. Nuk doja por u detyrova duke qene se disa foto qe publikoheshin me detaje (sigurisht pa te keq), nga ana tjeter krijonin drama portalesh te pa nevojshme ne keto momente”, shkruan Kiara

Nuk dihet ende se për çfarë informcaionesh e ka fjalën moderatorja por ky vendim ka ngjallur reagime nga shumë fansa që kanë replikuar me të.

“Ju lutem mjaft me dramaaa”, bën thirrje ajo në një tjetër postim.

“Nuk kam pune me njerez qe sme duan se dihet puna e tyre, une flas vetem me mbeshtesit e mi, se vetem me ta mund te gjej nje gjuh te perbashket!”, i replikon Kiara një ndjekëse.

TË FUNDIT
4 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
5 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
5 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
6 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon
6 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
6 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
6 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon
5 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
5 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
4 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

LEXO MË SHUMË

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luiz-dhe-ryan

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?

heidi

Heidi publikon momentin intim me Romeon

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

INFO

NA NDIQ