Kiara publikon foto nga vendi i njëjtë me Butrint Imerin! (FOTO)

INA
INA

14 Shtator, 2023

Kiara Tito është njëra nder vajzat me të komentuara të kohës.

Pjesëmarrja e saj në shtepinë e famshme Big Brother Albania, jo vetëm që e bëri me famë më të madhe, ajo i dha edhe ‘burrë’, duke u lidhur me fituesin Luiz Ejlli, shkruan InfoKosova.

Së fundi Kiara ka publikuar një fotografi të re e cila shihet në ambientin e njëjtë ku pikërisht ish i dashuri i saj Butrint Imeri kishte realizuar klipin e këngës “Ma cherie”.

Kujtojmë se Kiara dhe Butrinti kanë qenë në lidhje dashurie për disa kohë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kozak

Habit Kozaku: ‘Kam 800 mijë euro cash’! Ja sa para fitoj çdo javë nga TikTok

ne kuader

“Në Kuadër të Dashurisë”/ Premiera Absolute në Pallatin e kongreseve në 9 tetor!

LUIZ

Luiz Ejlli vjen me një interpretim briliant (video)

beniada

‘Oj k… kujdes se u këpute’! Ndjekësi e ofendon me fjalor banal, Beniada i kthehet si kurrë se keni imagjinuar!

almeda

Almeda Abazi kthehet prezantuese në spektaklin e rëndësishëm në Shqipëri

big mama

Një nuse buzëkuqe si Big Mama

bebe rexha

Bebe Rexha paralajmëron publikimin e klipit të ri “One In A Million” me skena mjaft provokuese

filmi olta luizi

Zbulohet data, kur do shfaqet për publikun filmi me protagonist Luizin dhe Oltën

luizi arbana

Zbardhen prapaskenat e “sherrit” të Luizit me Arbanën dhe Eduartin!

INFO

NA NDIQ