Kiara publikon momentet më mira nga ahengu për përvjetorin e prindërve (video)

INA
INA

7 Shtator, 2023

Ditë më parë prindërit e Kiara Titos kanë festuar 30 vjetorin e martësës së tyre. Kiara dhe Luizi i kanë organizuar një mbrëmje të paharruar. Këto momente Kiara i ka përmbledhur dhe publikuar në linkun e më poshtëm.

https://instagram.com/stories/kiaratito/3186021211808108603?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ronaldo-sharka

“Kristi u dërgon foto të organit gjenital ndjekësve”, Ronaldo Sharka: Ma ka treguar mua (VIDEO)

kozak

Habit Kozaku: ‘Kam 800 mijë euro cash’! Ja sa para fitoj çdo javë nga TikTok

ne kuader

“Në Kuadër të Dashurisë”/ Premiera Absolute në Pallatin e kongreseve në 9 tetor!

olta luizi

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari shkëmbejnë puthje pasionante në filmin e ri (Foto)

LUIZ

Luiz Ejlli vjen me një interpretim briliant (video)

beniada

‘Oj k… kujdes se u këpute’! Ndjekësi e ofendon me fjalor banal, Beniada i kthehet si kurrë se keni imagjinuar!

almeda

Almeda Abazi kthehet prezantuese në spektaklin e rëndësishëm në Shqipëri

big mama

Një nuse buzëkuqe si Big Mama

bebe rexha

Bebe Rexha paralajmëron publikimin e klipit të ri “One In A Million” me skena mjaft provokuese

INFO

NA NDIQ