Kiara: Qentë le të lehin, karvani ecën përpara

Iliria News Agency
Iliria News Agency

29 Mars, 2023

Moderatorja Kiara Tito mbështet nga jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”, Luizin. Pas daljes nga shtëpia ajo ka postuar shpesh, duke treguar se është krenare për rrugëtimin e partnerit të saj.
Mbrëmjen e sotme, ajo ka ndarë një foto me Luizin, shoqëruar me një mesazh të koduar i cili mesa duket është për komentet negative që ka marrë se fundmi, e ndoshta për të thënë se lidhja e saj dhe e Luizit është më e fortë se kurrë.

“Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”, shkruan Kiara në foton e postuar në Instastory.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

jori visi

Jori dhe Visi vijnë me një projekt të përbashkët

monika lubonja

Monika Lubonja i ka dy fjalë për Luizin dhe lidhjen e tij

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi i kundërpërgjigjet Bledi Manes

sabri fejzullahu

Sabri Fejzullahu ripërpunon disa hite të tij (VIDEO)

Foto: Facebook

Luizi ‘i zhytur’ në luks, kaq kushton një bluzë e tij

luizi olta

Luizi dhe Olta bashkë në një film, zbulohet roli që do të luajnë

pare-euro

Lista me të rinjtë më të pasur në botë, mes tyre një shqiptare

Screenshot_2023-05-23-16-40-58-737-edit_com.android.chrome

Kejvina komenton foton e Luizit

cim peka

Çim Peka: Mos ja merrni per keq Fevzos, e ka me Luizin!

INFO

NA NDIQ