Kiara sheh Luizin duke qarë dhe i çon porosi nga jashtë (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

26 Mars, 2023

Luizi po ndjen mungesën e Kiarës pasi sot shtratin e ka gjetur bosh. Banorja doli mbrëmë nga Big Brother duke i kërkuar Luizit që të vazhdojë lojën e të fitojë.

Mbrëmjen e sotme Luizi është filmuar duke qarë dhe Kiara këtë moment e ka postuar në Instastory.

https://www.facebook.com/iconstyle.al/posts/700935928655899

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

Dina Abdulaziz

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INFO

NA NDIQ