Kiara shfaqet joshëse nga pushimet në Turqi (foto)

Picture of INA
INA

13/08/2023

Kiara Tito po i shijon pushimet me bashkëshortin Luiz Ejlli në Bodrum të Turqisë. Ajo po argëtohet përmes aktiviteteve të shumta, por nuk ka harruar ti përshëndes mbështetësit saj. Me foto ku duket e bukur dhe atraktive ajo ju uron një ditë të mbarë.

TË FUNDIT
15 orë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
15 orë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
16 orë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
17 orë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
1 ditë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

ME TE LEXUARA

15 orë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
17 orë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
16 orë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
15 orë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

LEXO MË SHUMË

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

INFO

NA NDIQ