Kiara takohet me nënën e Luizit, publikohet fotografia e parë e tyre (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

30 Prill, 2023

Nëna e Luizit mbrëmë u fut në shtëpinë e Big Brother VIP Albania për të surprizuar djalin e saj.

Ndonëse një moment ajo u pyt nga djali i saj për takimin me Kiarën Anxhelina ia bëri si me shenjë, por nuk foli pasiqe cilësohet si informacion nga jashtë.

Por, ditën e sotme, është publikuar fotografia e tyre parë bashkë duke shuar kështu zërat se mes tyre mund të ishte një marrëdhënie jo e mirë.

Kujtojmë se të shtunën e 6 majit është edhe finalja e madhe e këtij edicioni të dytë të Big Brother VIP Albania./Botapress.info/

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

kristi-aliaj

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

INFO

NA NDIQ