Kiara Tito bëhet nostalgjike: Isha duke u bërë gati për aventurën që do të më ndryshonte jetën (FOTO)

INA
INA

22/12/2023

Moderatorja Kiara Tito është bërë nostalgjike për kohën kur nisi Big Brother.

“Si sot, në 22 dhjetor isha duke u bërë gati për aventurën që do të më ndryshonte jetën. Si fluturon koha dhe sa gjëra ndryshuan“, shkruan Kiara.

Kujtojmë, se Kiara Tito u njoh nga afër në Big Brother VIP 2 me Luiz Ejllin, bashkëshortin e saj me të cilin po presin një vajzë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ