Kiara Tito: I uroj çdo gruaje një Luiz në jetën e tyre

INA
INA

26/07/2023

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë akomë ndër çiftet më të komentuara nga publiku.

Ata vazhdojnë të marrin vëmendje çdo ditë e të përfliten për secilin veprim të tyre.

Së fundmi artisti shkodran ka ndarë një video në Instagram, ku tregon se së shpejti do të lansojë projektin e ri, që i dedikohet sërish Kiarës.

Bukuroshja ndërkohë ka publikuar këtë postim në rrjete sociale, duke e falënderuar fituesin e Big Brother për çdo gjë që ka bërë për të.

“Faleminderit që më bën të lumtur çdo ditë. I uroj çdo gruaje një Luiz në jetën e tyre”, ka thënë prezantuesja.

“E jotja përgjithmonë Luiz Ejlli”, vazhdoi më tej ylli i “Kepi i Vipave”.

Të njëjtit duhet theksuar se u njohën në edicionin e dytë të Big Brother VIP dhe që nga aty janë bashkë.

Luizi ia dedikoi edhe një këngë Kiarës gjatë kohës sa ishin brenda shtëpisë së famshme.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

valbona

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

INFO

NA NDIQ