Kiara Tito më në fund “pranon“ atë që shumë e dinin

INA
INA

10 Korrik, 2023

Në një intervistë të shkurtër së fundmi Kiara Tito është pyetur mbi ndjesitë e të rikthyerit sërish në “Top Channel” si prezantuese pas eksperiencës në “BBV”. Duke folur për këtë çështje ajo është shprehur se puna e ka sjellë deri në pikën ku është.

“Më emocionon dhe më bën të ndjehem krenare për veten. Nuk është e thjeshtë se kam 10 vite në ekran. Gjithmonë kam ëndërruar se një ditë duke ngjitur shkallët avash-avash sic kam bërë do të arrij në pikën që jam sot.”

Moderatorja ka pranuar se “BBV” e ka parë si trampolinë për karrierën e saj.

“Hyrja ime në “Big Brother” përpos që kisha dëshirë të sfidoja vetën, të mos gënjej kushdo nga ne ka dëshirë për një hap më shumë në karrierë. Kjo ishte ideja ime e pjesëmarrjes në “BBV”

Në këto momente është mirë të punosh dhe ta shfrytëzosh, pasi gjithçka është kaluese (referuar famës).”

Kiara është pyetur edhe në lidhje me filmin “në Kuadër të Dashurisë” ku është shprehur: “Për këdo nga banorët që ka sakrifikuar ato 4 muaj më bëhet qejfi të kenë një arritje një sukses.”

Sa i përket planeve të së ardhmes, Kiarën do ta shohim në një tjetër emision në sezonin e ri televiziv në Top Channel: “Pas “Kepit të Vip-ave” më është propozuar diçka, në Top Channel, por nuk mund ta tregoj ende. Diku do më shihni.”

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kozak

Habit Kozaku: ‘Kam 800 mijë euro cash’! Ja sa para fitoj çdo javë nga TikTok

ne kuader

“Në Kuadër të Dashurisë”/ Premiera Absolute në Pallatin e kongreseve në 9 tetor!

LUIZ

Luiz Ejlli vjen me një interpretim briliant (video)

beniada

‘Oj k… kujdes se u këpute’! Ndjekësi e ofendon me fjalor banal, Beniada i kthehet si kurrë se keni imagjinuar!

almeda

Almeda Abazi kthehet prezantuese në spektaklin e rëndësishëm në Shqipëri

big mama

Një nuse buzëkuqe si Big Mama

bebe rexha

Bebe Rexha paralajmëron publikimin e klipit të ri “One In A Million” me skena mjaft provokuese

filmi olta luizi

Zbulohet data, kur do shfaqet për publikun filmi me protagonist Luizin dhe Oltën

luizi arbana

Zbardhen prapaskenat e “sherrit” të Luizit me Arbanën dhe Eduartin!

INFO

NA NDIQ