Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

INA
INA

29/02/2024

Çifti i njohur i estradës shqiptare, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë në pritje të fëmijës së tyre, për të cilin kanë bërë të ditur se do të jetë vajzë.

Megjithatë, influencerja dhe moderatorja e njohur, ende nuk ka gjetur një emër për ta pagëzuar atë.

Kështu, ajo ka kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj përmes një postimi në “InstaStory” në llogarinë e saj në Instagram.

Kiara, është shprehur e hapur me të gjithë ndjekësit e saj për të pranuar sugjerimet e tyre, derisa sipas saj kjo procedurë po konsiderohet si “hall në vete”.

Vetëm javë më parë, moderatorja shumë e dashur për publikun dhe njëherësh ish-banorja e BBVA zbuloi se fëmija do të jetë vajzë.

Tito dhe këngëtari i njohur Luiz Ejlli kishin nisur romancën dhe lidhjen e tyre gjatë kohës sa ishin brenda shtëpisë në sezonin e dytë të Big Brother.

Edicioni i dytë kishte përfunduar me kurorëzimin e Ejllit si fitues.

Tashmë, dyshja janë më të përfolurit në shtypin rozë të medieve shqiptare.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kengetaret estrada

“Bajram Party i hidhur”- Mbi 100 policë zviceran ndaluan në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

Heidi Romeo

Puthje, përqafime në shi/ Heidi dhe Romeo momente romantike në pishinë (VIDEO)

heidi

E njihni mamanë e Heidi Baçit? Shihni ngjashmërinë që konkurrentja ka me të ëmën (FOTO)

luizi kiara vallzim

Zbulohet emri i vajzës së Luizit dhe Kiarës, ja detaji që nuk u shpëtoi fansave

INFO

NA NDIQ