Kiara Tito shkëlqen në paraqitjen e radhës në rrjete sociale (foto)

INA
INA

31 Gusht, 2023

Moderatorja e njohur nga Shqipëria, Kiara Tito, vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në showbizin shqiptar.Ajo së fundmi ka marrë vëmendje me një paraqitje elegante, në një fustan të verdhë të punuar nga stilisti Valdrin Sahiti.

Kjo duket të jetë realizuar për përvjetorin e 30-të të martesës së prindërve, duke qenë i organizuan një festë madhështore në Tiranë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

begaj bajden

Vizita në SHBA, Presidenti Begaj publikon foton krah Presidentit Biden dhe Zonjës së Parë

albin kurti

Kurti: Greqia është më afër njohjes së Kosovës si shtet

kiara-foto

Kiara Tito shkëlqen në paraqitjen e radhës në rrjete sociale (foto)

daniel server

Serwer: Escobar e Hill besojnë se e kanë çuar Serbinë kah Perëndimi, por faktet e thonë të kundërtën

kartela-lojera-onlin-696x463

Mashtrohet maqedonasja, paguan pushimin në një profil të rremë serb në facebook (FOTO)

xhuliana nura

Xhuli befason, tregon se me kë është martuar! (FOTO)

shefqet krasniqi radovani

Shefqet Krasniqi e quan “vëlla” serbin Radovan që u konvertua në mysliman

Screenshot_2023-08-09-22-22-02-178-edit_com.instagram.android

Këngë me qifteli për Luizin (video)

kurti-kasami-tetove

Agjenda e vizitës së kryeministrit Albin Kurti në Komunën e Tetovës

INFO

NA NDIQ