Kiara Titon e tradhëton veshja, i shfaqet barku i rrumbullakosur (foto)

INA
INA

15/11/2023

Shtatëzania e Kiara Titos është konfirmuar tashmë,

edhe pse moderatorja së bashku me partnerin e saj Luiz Ejlli, kanë preferuar mos të flasin ende publikisht.

Fustanet dhe veshjet e gjëra të Kiarës në daljet publike për të mbuluar barkun janë komentuar jo pak nëpër rrjetet sociale.

Në punatën e fundit të “DWTS Fan Club”, moderatorja kishte veshur sërish një veshje të gjerë që arriti t’ia mbulojë barkun, ama jo në prapaskenë.

Një video e postuar nga gazetarja Jonida Alickolli e ka nxjerrë zbuluar Kiarën, pasi ajo po kalonte në dhomën e grimit e në një moment veshja i tregon barkun e rrumbullakosur.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

dua lipa gavras

Dua Lipa ndahet nga Romain Gavras pas 8 muajsh lidhjeje, cila është arsyeja?

luizi tape

Luizi lajmërohet me një këngë nga Vjena (video)

Big Mama

Çfarë e preku Big Mamën? Këngëtarja trondit me deklaratën e fortë

big-brother-VIP

Shqiptari i Bigbradhërit!

efi dhedhes

A është shtatzënë? Efi Dhedhes shfaqet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

edona james

Edona: E dua Beogradin, meshkujt më të mirë janë serbët, nuk ndjehem shqiptare (Video)

luizi ne prishtin

Luizin e zuri bora (video)

INFO

NA NDIQ