Kiara zbulon detajet e dasmës me Luizin

Iliria News Agency
Iliria News Agency

1 Maj, 2023

Ajo ka treguar se do një dasmë tradicionale, modeste dhe në një vend ku të mblidhen shumë njerëz.

“Dasmë tradicionale, modeste dhe në stadium (qesh)…jo, dua një dasmë tradicionale pa diskutim, por do doja një ambient që të mbante shumë njerëz brenda”, u shpreh Kiara.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-ejlli

Ku mbeti Jurgena e Luizit, ish e dashura misterioze?

lui-elgit

Dasmorë nga qejfi apo halli Luizi dhe Kiara

antonela

Habit Antonela: Do luftoja me Kiarën për Luizin me shpatë të madhe

luizi-efi

Kanë hatërmbetje apo janë miq? Me veprimin e fundit, Efi i vë vulën marrëdhënies me Luizin

elgit klea

I dhanë fund beqarisë! Zbuloni personin e veçantë që kurorëzoi Klean dhe Elgitin në ditën e tyre më të ëmbël

Bora-Zemani

Bora Zemani në dasmë, ‘çmend’ Donaldin me këtë fustan dhe frizurë

bledi mane shote baraliu

VIDEO/Bledi Mane tenton të puth aktoren kosovare, fiken dritat në emisionin live, çfarë ndodhi?

kristi-aliaj

Kristi: Dashuria mes Luizit dhe Kiarës po vënitet

KIARA dasma luizi

Nuset paguajnë shifrën marramendëse për fustanin që Kiara veshi në dasmën me Luizin

INFO

NA NDIQ