Kiara zbulon të ardhmen, publikon videon e pazakontë, ja si do duket ajo me Luizin pas disa vitesh

INA
INA

21/10/2023

E dashura e Luizit, Kiara Tito ka postuar një video ku shfaqet një çifti i vjetër, të cilët po vallëzojnë në krahët e njëri tjetrit, dhe duken më të dashuruar se kurrë.

Këtë çift, moderatorja e ka krahasuar me veten dhe partnerin e saj, duke shkruar sipër videos: “Ne”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

dua lipa gavras

Dua Lipa ndahet nga Romain Gavras pas 8 muajsh lidhjeje, cila është arsyeja?

luizi tape

Luizi lajmërohet me një këngë nga Vjena (video)

Big Mama

Çfarë e preku Big Mamën? Këngëtarja trondit me deklaratën e fortë

big-brother-VIP

Shqiptari i Bigbradhërit!

efi dhedhes

A është shtatzënë? Efi Dhedhes shfaqet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

edona james

Edona: E dua Beogradin, meshkujt më të mirë janë serbët, nuk ndjehem shqiptare (Video)

luizi ne prishtin

Luizin e zuri bora (video)

INFO

NA NDIQ