Kiarës i numëruan të dashurit në Praim, Arbana i kërkon Luizit t’i rri afër: Ajo vajzë ka nevojë për ty!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/03/2023

Moderatorja e njohur Kiara Tito, është ndër më të komentuarat për shkak të lidhjeve të saj, si dhe situatës së krijuar me Luizin, të cilin po e ‘to rturon’ shumë.

Që kur ajo është banore e shtëpisë së Big Brother VIP Albania, komentet në lidhje me ish-të dashurin e saj Butrint Imerin ishin të shumta, e që nuk munguan as reagimet e këtij të fundit.

Mirëpo, ajo që ka marrë vëmendjen së fundi për Kiarën u aludua se ajo ishte në një “romancë” me Mozzik dhe shkak u bënë disa foto dhe veshjet e njëjta.

Më parë, Mozzik publikoi një foto me këmbën e një vajze, e cila kishte veshur një fustan në ngjyrë jeshil.

Më pas publikoi Kiara foto para pasqyrës me të njëjtin fustan dhe menjëherë ndjekësit dyshuan se ata ishin bashkë.

Ndërkaq, Mozzik ka publikuar edhe një foto ku shfaqet me xhupin e gjelbër, të cilën e a veshur edhe Kiara brenda shtëpisë së BBVA.

Pas ndarjes me Butrintin, Tito u përfol për një romancë me Young Zerkën.

Por, Kiara ka pranuar që dy ish të dashur të saj, e kanë ngacmuar me adresa false, por kjo deklaratë tregon për një numër të lartë lidhjesh nga ana e moderatores.

“Po, më ka ndodhur. Kam kuptuar që kanë qenë adresa fallco, e shihja shpesh nëpër story. Dhe më pas e kam kuptuar. Por mua më pëlqejnë këto gjëra. Ka qenë një nga dy ish-ët“.

Por, Kiara ka folur edhe për një të dashur që rrinte jashtë shtetit.

“Ai çohej në 8, shkonte në punë, mbaronte punën vinte në shpi, hante bukë, shkonte në palestër. Nuk kemi bashkëjetuar, por më shumë rrinim te shtëpia e njëri-tjetrit. Rrinim shumë bashkë. Zgjati goxha si lidhje. Ishin rrethanat që na çuan në ndarje, nuk kanë lidhje me mua ose atë personalisht. Janë rrethanat të tilla që të bëjnë të mbyllësh diçka. Punonte, jetonte jashtë shtetit“, ka treguar ajo.

Mbrëmë asaj i janë treguar, disa lajme ku përmendeshin dy nga ish të dashurit e saj.

Kurse Arbana i kërkoi Luizit t’i qëndronte afër. Arbana i tha ajo vajze ka nevoje per ty.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

‘Dua edhe unë një burrë’! Egla bën deklaratën e papritur

Albi Nako

“Këta 5 banorë kanë bërë marrëveshje…”, Albi Nako zbardh prapaskena nga BBV3

r-600x360

Shokë apo ndjenja për Riken? Rrëfehet Fatjoni

dea-mishel-premiera

U tha se thumboi Arbana Osmanin për ‘Big Brother VIP’, reagon Dea Mishel

eriola meriton

Lojë e shëmtuar në “BBVA”: Erjola përgatit hallvën “e vdekjes” për çiftin Ilnisa-Meriton

rike roci

“Je ti si sëmundje…”, kriset miqësia e Rikes dhe Romeos?

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

INFO

NA NDIQ