Kida reklamon veturën e re të saj

Kida vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më aktive të skenës muzikore shqiptare.

Projektet e saj gjithnjë arrijnë të shndërrohen në hite, dhe jo rastësisht më të pëlqyerat.

Së fundi, ajo ka pozuar nga vetura e saj dhe ka bërë një pyetje për ndjekësit në Instagram.

“Kush është shoferi i juaj i preferuar”, ka shkruar ajo përbri fotografisë. /Infokusi/

https://www.instagram.com/p/BeBWOPij-MI/?taken-by=kida