Kida rivalizon koleget, kaq joshëse se keni parë kurrë!

Orhidea Latifi apo siç njihet për publikun Kida, është njëra ndër artistet më simpatike të estradës, shkruan Gazeta Blic.

Që nga fillimi i karrierës ka arritur të mbledh një numër të madh të fansave me origjinalitetin dhe pozitivitetin që ka përcjellë. Rrjeteve sociale poashtu nuk i mungon, ajo publikon imazhe të llojllojshme dhe mjaft atraktive. Në këto të fundit me këtë grim profesional, pamja e saj ju lë shumë për të dëshiruar.

Kujtojmë që këngëtarja Latifi është pjesë e grupit “On Records”, që në fillimet e saj ku ka realizuar hite të shumta dhe mjaft të pëlqyera.

Projektin e fundit që ka publikuar është “Kce”, që ka marrë mbi 3 milionë klikime. /GazetaBlic./