Kidnapohet një person në Podujevë, këto janë të rejat e fundit (Foto)

0

Në një foto të siguruar nga “Indeksonine”, shihet një pako cigare në tavolinën e boshatisur, në të cilën kishte qëndruar viktima para se të kidnapohej.

 

 

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në fshatin Llapashticë të Podujevës.

Indeksonline mëson se rreth orës 13:00 një person është rrëmbyer nga disa të dyshuar.

“Ata dolën nga vetura BMW dhe morën me dhunë personin i cili pinte kafe në lokalin “Artela”, tregon njëri prej dëshmitarëve.