Kim Kardashian duket e tensionuar teksa largohet nga një takim në Los Angeles

0

Kim Kardashian është fotografuar ndërsa ajo lë një takim e vetme në Los Angeles të enjten në mes të një kohe sfiduese për martesën e saj gjashtëvjeçare me Kanye West, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

E veshur e gjitha në të zeza, 39-vjeçarja kishte vendosur edhe një maskë në fytyrë derisa u larguar nga Cedars-Sinai në zonën e Beverly Hills.

Shëtitja erdhi vetëm disa orë para se Kanye, 43 vjeç, të shkruajë në Twitter të premten për të diskutuar përsëri për abortin, duke iu referuar fjalimit të tij tronditës në fillim të këtij muaji ku ai pretendoi se ai dhe Kim e menduan abortin e fëmijës së tyre të parë, North.

Në një seri tweet-esh, Kanye gjithashtu insistoi se ai është ‘mjaft mirë’ mes shqetësimeve për shëndetin e tij mendor pas shpërthimeve të shumta në Twitter në lidhje me jetën e tij personale me Kim dhe familjen Kardashian.

Padyshim që do të jetë një pengesë për Kim e cila shkoi të takohej me burrin e saj pasi ai kërkoi falje publikisht javën e kaluar për transmetimin e çështjeve të tyre personale mes kandidimit të tij për të marrë pjesë në garën presidenciale në nëntor.

Kim u kthye në LA vetëm të hënën pas një udhëtimi të shpejtë në Cody, Wyoming, ku Kanye po qëndron në fermën e tyre 14 milionë dollarëshe.

Çifti u përfshinë në debate për krizën në martesë, madje u panë edhe në veturë, ku Kim kishte shpërthyer në lot. /Lajmi.net/