Kjo është arsyeja kryesore që Luizi e do fitoren në BBVA

Iliria News Agency
Iliria News Agency

25/04/2023

Luzi Ejelli banori dhe finalisti i parë në shtëpinë e Big Brother Vip Albania derisa ka biseduar me Dean ka treguar arsyen e fortë se përse dëshiron ta fitojë këtë Big Brother.
‘’Unë du me fitu, e të dal prej këtu, e t’i them nanës teme, s’ke nevojë me punu më’’ ka thënë Luizi deri sa ka qenë duke biseduar me Dean.

Theksojmë se pos Luizit një vend për finale e ka siguruar edhe banorja tjetër Efii.

Ndërsa në ditët në vijim pritet të përcaktohen edhe dy vendet tjera për finalen e madhe që mbahet më 6 maj.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilnisa meritoni

Familjarët e Meritonit bëjnë veprimin e papritur ndaj Ilnisës, e fshijnë nga… (FOTO)

ZHAKU

Zhaku: Edhe Hitlerin e deshën si Luizin (Video)

Screenshot_2024-02-28-13-20-42-058_com.facebook.katana-edit

Arbana Osmanin apo banorët e BBV3, kë po thumbon Dea Mishel?

Luizi Kiara

Luizi vjen me një performancë të mahnitshme për dy princeshat (Video)

ilnisa meritoni

Meritoni i kthehet Ilnisës: Mos e përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

INFO

NA NDIQ