Kjo është banorja që u largua nga Big Brother VIP Kosova

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/02/2023

Himena Sherifi eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Publiku ka vendosur që banorja e cila duhet të eliminohet që nga sonte prej aventurës televizive të Big Brother VIP Kosova është Himena Sherifi.

Kujtojmë se të nominuar në këtë javë ishin gjithsej gjashtë banorë, përfshirë:

Vedatin, Artën, Himenën, Mbresën, Blastën dhe Atdheun.

TË FUNDIT
1 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
7 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
9 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon
9 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
10 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

ME TE LEXUARA

1 ditë
Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)
1 ditë
Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup
20 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale
11 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
2 ditë
Fero arrestohet nga policia e Maqedonisë së Veriut
10 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
1 ditë
VIDEO/ “Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne”, babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën
9 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
1 ditë
Albërije Hadergjonajt i ndodh e papritura në avion (FOTO)

LEXO MË SHUMË

ilnis

“Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?”

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

Screenshot_2024-05-26-10-51-08-911_com.facebook.katana-edit

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon

Screenshot_2024-05-26-10-47-07-075_com.facebook.katana-edit

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

INFO

NA NDIQ