Kjo është fituesja e BMW x1 nga bonus loja “Rrotullo rrotën Eko skuter”

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/02/2022

Radislava Trifunoviq nga Tetova është fituesja e BMW x1 të parë nga bonus loja “Rrotullo
rrotën Eko skuter”. Çelësat e makinës së saj të re I mori vajza e sajë Angjelina në sallonin
e M-KAR nga Marjana Stojanovska dhe ekipit të Lotarisë shtetërore.

Fituesi me fat është prej shumë vitesh lojtar besnik i Lotarisë shtetërore. Dëshmi për
këmbëngulësin e saj janë fitimet e realizuara deri më tani prej 50.000 denarë, 15.000
denarë si dhe Eko skuter nga tiketa e njëjtë.
Edhe pse Radislava nuk ishte e pranishme në ceremoninë e ndarjes së fitimit për shkak
të qëndrimit të saj në Gjermani, përmes bisedës telefonike na tregoi për pjesëmarrjes e
sajë në lojën bonus “Rrotullo rrotën Eko skuter”. Përkatësisht, me ndihmën e vajzës së
saj, përmes faqes www.loto.mk, ajo ka regjistruar çdo ditë nga disa instant tiketa
jofitimprurëse Eko skuter.

Më 8 janar teze Rada shortin e ndoqi me bashkëshortin e saj dhe siç na ka treguar, gjithë
ditën e ka parandjerë se diçka e madhe do të ndodhte dhe kurrë nuk e humbi besimin te
fati.

E gëzuar për fitimin, ajo u ka uruar të gjithë lojtarëve qëndrueshmeri dhe këmbëngulje, të
mos heqin dorë kurrë nga kërkimi i lumturisë, sepse nuk dihet se kurrë mund tju
buzëqesh fati.
Emrin e fituesit të dytë të BMW x1 do ta mësojmë më 19 mars. Mjafton të regjistroni dy
barkode nga instant tiketa jofitumprurrëse Eko skuter përmes web faqes www.loto.mk
dhe sigurisht të besoni në fat. Për shortin e dytë janë në lojë të gjitha tiketat e regjistruara
të shortit të menjëhershëm Eko Skuter nga raundi i 11-të deri në atë të 20-të.
Hyni në bonus lojë me dy numra nga Eko skuter jofitimprurrës, ndoshta mund të shkoni
në shtëpi me një BMW x1 të bukur.

GËRVISHT PËR EKO SKUTER, VOZIT BMW X1!

TË FUNDIT
2 minuta
Mexhiti takon gjeneralin Clark
1 orë
SHBA-ve si pëlqen Stoilkoviqi në Qeverinë e re, Ageler: Do ta ndjekim punën e tij, disa deklarata të tij janë tronditëse
1 orë
Radhë të gjatë në kufi, shumë qytetarë ia mësynë Greqisë
5 orë
Mexhiti do të jetë zëvendëskryeministër i parë, e konfirmon marrëveshjen
6 orë
Ilas Veseli zgjedhet si ushtrues i detyrës Kryetar i Komunës së Sarajit

ME TE LEXUARA

1 ditë
QMK: Gjithnjë e më shumë thirrje për prani të gjarpërinjve në vendbanime
8 orë
Bekteshi: Ky është ekipi im që menaxhoi krizat më të mëdha në vend (foto)
1 ditë
Në Samitin e ardhshëm të NATO-s, Mickoski thotë se është i gatshëm me argumente të përballet me kryeministrin grek
11 orë
Në një fermë në Gostivar janë vjedhur lopë dhe qengja
1 ditë
Nikollovski: Nuk ka Zëvendëskryeministër të Parë, gjithë zëvendëskryeministrat do të jenë të njëjtë
8 orë
Fronti Europian sërish me akuza ndaj VLEN për pjesëmarrjen në Qeveri

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-21-21-44-15-846_com.android.chrome-edit

Mexhiti takon gjeneralin Clark

IMG_3456

SHBA-ve si pëlqen Stoilkoviqi në Qeverinë e re, Ageler: Do ta ndjekim punën e tij, disa deklarata të tij janë tronditëse

Evzoni-border-station-800x445

Radhë të gjatë në kufi, shumë qytetarë ia mësynë Greqisë

izet mexhiti

Mexhiti do të jetë zëvendëskryeministër i parë, e konfirmon marrëveshjen

ilir veseli saraj

Ilas Veseli zgjedhet si ushtrues i detyrës Kryetar i Komunës së Sarajit

aksiden greqi

30 vjeçarja nga Shkupi humbi jetën në aksident në Greqi

fronti evropian

Fronti Europian sërish me akuza ndaj VLEN për pjesëmarrjen në Qeveri

bekteshi

Bekteshi: Ky është ekipi im që menaxhoi krizat më të mëdha në vend (foto)

bekim sali orhan murtezani

Murtezani: Po vjen një valë reformash në të gjitha institucionet, do punojmë pa u lodhur për të mirën e vendit dhe qytetarëve

INFO

NA NDIQ