Kjo është surpriza qe i bëri Luizi Kiares

INA
INA

17/11/2023

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito është një nga çiftet me të përfolura në botën e show bizit.

Romancën e tyre e filluan në ‘Big Brother Albania’ qe po e vazhdojnë ende edhe sot.

Çifti pasditen e stome e kaluan nën shoqërinë e njeri tjetrit në malin e Dajtit ku kanë ndarë disa momente edhe me ndjekësit.

Mesa duket nuk mjaftoi me kaq, gjatë video Kiara e pyet se cili është destinacioni i radhës qe do i bëjë Luizi surprizë për përvjetorin e tyre.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara koncert luizi

Kiara në koncertin e Luizit, këndon edhe ajo (video)

Olta Gixhari

Veprimi i Oltës tregon të kundërtën për ndarjen e Sarës dhe Ledrit (FOTO)

kiara5

Ish-banori i Big Brother i kërkon falje publike Luizit dhe Kiarës!

Screenshot_2023-11-29-13-25-07-943_com.facebook.katana-edit

Kejvina befason Kiarën dhe Luizin në shtëpi (video)

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

INFO

NA NDIQ