Kjo modele ka miliona fansa në Instagram

0

Ushtrime të përditshme, dietë të pastër dhe të paktën 20 minuta në diell çdo ditë: Alexis Ren ka miliona ndjekës në Instagram, për shkak të ‘përsosmërisë’ së saj.

Ajo ka fituar më shumë se 11.6 milionë ndjekës në Instagram për shkak të jetës së saj glamuroze dhe pamjes së mirë.

Por modelja nga Kalifornia, Alexis Ren, 20 vjeçe, ka treguar se pamja ‘perfekte’ në rrjetet sociale është në fakt një punë me orar të plotë.

Në një intervistë për ‘The Cut’, Alexis zbuloi se ajo ka ‘jetuar më shumë në pesë vjet sesa një person që ka jetuar gjithë jetën’, transmeton Gazeta Express.Ajo ishte bërë hit në rrjetet sociale që nga mosha 15 vjeçare, kur kishte filluar të merrej ndërkombëtarisht me modelizëm. /Lajmi.net/

Se si duket ajo mund t’i shihni fotot më poshtë: