Klea dhe Elgiti martohen sot, mësohet se kush do këndojë në dasmën e tyre

INA
INA

4 Qershor, 2023

Klea Huta dhe Elgit Doda do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë ditën e sotme, e cila është një ditë e vecantë për ta pasi djali i tyre, Kridi, feston 3 vjetorin. Dasma do të mbahet në Livadh, Himarë, ndërsa së fundmi është zbuluar se kush do të performojë.

Burime për revistën “Who” bëjnë të ditur se këngëtaret Artjola Toska dhe Juliana Pasha do të ndezin atmosferën e dasmës.

Kujtojmë se Klea dhe Elgiti janë bashkë prej vitesh tashmë, dhe kanë qenë gjithmonë një nga çiftet më të preferuar të publikut.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ