Klopp deklarohet për të ardhmen me Liverpool

Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/03/2023

Sonte nga ora 21:00, Liverpool ballafaqohet me Wolves në ndeshjen e mbetur të xhiros së 7 në “Premier League”.

Para këtij dueli, Klopp ka folur edhe për të ardhmen e tij ME klubin aktual.

“Ne e kemi të ardhmen së bashku, është vendimi jonë se si i zgjidhim punët. Kemi vlera, kemi principe. Nuk dëshirojmë të jemi klub tjetër. Ne jemi të ndryshëm si klub. Ne kemi të ardhme të përbashkët”, tha Klopp.

Liverpool pas 23 ndeshjeve të zhvilluara në “Premier League”, gjendet në pozitën e 7 me 36 pikë të grumbulluara.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kristijan asllani

Asllani shijon titullin e parë në karrierë, kampion në Serie A me ekipin e zemrës

kloop

Ish-legjenda e Liverpoolit tregon trajnerin favorit për ta zëvendësuar Kloppin

inzaghi

Inzaghi kalon Mourinhon

Bellingam Real Barca

Bellingham rrit gjasat për të fituar Topin e Artë pasi barazoi rekordin e madh të Ronaldos

Inter-1

Inzaghi si kampion i Italisë: Ne e donim sot titullin dhe ia dolëm, 6 trofe ne 3 vite nuk janë pak!

xavi

​Xavi kapet sërish me arbitrat: E panë të gjithë, është turp

Bellingam Real Barca

Reali i Madridit i palodhur! Triumfon në limite ndaj Barcelonës

struga trim lum

Fiton Struga, Shkëndija humb, Shkupi vetëm barazim

griezman

Atletico blindon liderin e skuadrës, drejt rinovimit me sulmuesin

INFO

NA NDIQ