Klopp drejt largimit, Liverpool bën gati listën me tre emra

INA
INA

01/04/2024

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur anglez, David Ornstein, Simone Inzaghi është njëri prej kandidatëve për ta zëvendësuar Jurgen Klopp te Liverpool.

Liverpool do të mbetet pa trajner në fund të këtij sezoni, pasi Jurgen Klopp konfirmoi se do të largohet nga klubi anglez.Opsionet e aktuale që dihen për ta marrë stolin e Liverpool janë Ruben Amorim i Sporting Lisbonës, Roberto De Zerbi i Brightonit dhe Simone Inzaghi i Interit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

berat-gjimshiti-djimshiti

“Moment krenarie për të gjithë ne” – Gjimshiti flet pasi eliminoi Liverpoolin me Atalantan e tij

XHAKA GRANIT

Granit Xhaka po çmend, as anglezët nuk e ndalen

fenerbahce

Fenerbahce eliminohet

salah

Liverpoolit nuk i bën punë fitorja, eliminohet nga Atalanta e Gjimshitit

kloop

Klopp: Krijuam 67 goditje në tre ndeshjet që nuk i fituam, e çuditshme

akil

Sot mbahet seanca dëgjimore për xhudistin Akil Gjakova – kërkohet paraburgimi i tij

edon-zhegrova

Dëmtohet Edon Zhegrova, ylli dardan humb sfidën ndaj Aston Villas

Anceloti

Ancelotti pas fitores ndaj Cityt: Të gjithë menduan se Reali kishte vdekur, por duhet të dini se Reali nuk vdes kurrë

Pep Guardiola

“ Nuk pendohem për asgjë”/ Guardiola uron Realin pas kualifikimit

INFO

NA NDIQ