Koha jonë: Vazhdojnë lëkundjet e tërmetit në Shqipëri

0

Vazhdojnë lëkundjet e tërmetit. IGJEUM raporton për lëkundje tërmeti në orën 00: 15, që janë ndjerë në Durrës, Tiranë dhe vendbanime tjera. Sipas IGJEUM tërmeti ka qene me magnitudë 4.1 të shkallës Rihter. Epiqendra ka qenë në Lagunën e Patokut që gjendet në zonën e bregdetit të Adriatikut. /Koha jonë