Koha kur Juli mbështeste Luizin, po fituesi pse s’ndjehet për Julin?

Picture of INA
INA

24/05/2024

Julian Deda, është një nga finalistët e këtij edicioni në ‘Big Brother VIP Albania 3’. Duke qenë nga Shkodra, shumë kush e ka krahasuar Julin me Luiz Ejllin, fituesin e edicionit të kaluar, i cili po ashtu është me origjinë nga Shkodra.

Mirëpo, nga ana e tij, ende nuk ka pasur asnjë mbështetje për Julin, i cili vitin që kaloi e shprehu hapur simpatinë për lojën e Luizit. Përveç faktit që Luizi ishte shok i ngushtë me të vëllain, Juli mendonte se Luizi ishte vitin që shkoi lojtari më i mirë i lojës.

Ju rikujtojmë deklaratën e tij:

“Më keni shkruar shpesh pse nuk fole një herë për Luizin. E kam shprehur hapur mbështetjen time për Luizin, meqë e kërkoni kështu, për mendimin tim është absolutisht lojtari më i mirë i kësaj loje, përveç kësaj, unë e njoh dhe personalisht përmes vëllait i cili e ka shok dhe mendoj se mbështetja që është krijuar për atë nuk është rastësi dhe padashje….”

Po Luizi, pse s’ndihet për Julin dhe për finalen e formatit që e nxorri fitues?

TË FUNDIT
11 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
11 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...

LEXO MË SHUMË

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

INFO

NA NDIQ