Kohërat kritike vënë në sprovë karakteret individuale

INA
INA

07/02/2024

Bekim Qoku

Kohërat kritike vënë në sprovë karakteret individuale. Janë momente kur dalin figura shumë të forta. Por për fat të keq numri më i madh i individëve bien nga provimi.

Ky mund të jetë edhe shpjegimi i gjithë historisë tonë, që ne kemi prodhuar vërtet heronj, si figura shumë të forta individuale, të cilët, në fakt, janë detyruar të lindin si rezultat i një masivi njerëzish të thyer e me karakter të dobët, të prirë për imoralitet e tradhti.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sadri-ramabaja1

Stadi i ri i përballjes me Serbinë – Gadishmëria për luftë

Agim Vinca

A janë shqiptarët një komb dhe a është shqipja një gjuhë apo dy e më shumë?

KALOSH-CELIKU

Argatë në politikë!

medai-shaholli

Ndryshimi sapo ka filluar!!!

arber-zaimi

Kujt po i pengon pse po përzihet Albin Kurti?

bekim qoku

Milionat e shpenzuara për mbështetje mediale si tregues që BDI-ja e ka humbur mbështetjen e votuesve

ilir-meta

Shqiptarët garanci për të ardhmen europiane të Maqedonisë së Veriut

FURKAN SALIU

Lufta për fronin e BDI-së

bdi-ali-ahmeti-cair

Pse BDI brenda një jave braktisi idenë 15-vjeçare për President Konsensual?

INFO

NA NDIQ