Zudi Koka në vend të Syrja Rashidit emërohet drejtor në MEPSO

ina-online
ina-online

12 Shtator, 2023

Ashtu edhe siç paralajmëroi Klan Maqedoni disa ditë më parë në vend të Surija Rashidit do të emërohet Zudi Enuzi Koka drejtor i ri i MEPSO-s.

Të dy drejtorët janë nga radhët e Aleancës për Shqiptarë.

Zudi Enuzi Koka ishte drejtor i NP “Higjiena Komunale”, i cili dha dorëheqje pas incidentit të vëllaut të tij në qendrën Skëndërbeg në Shkup.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dimitar kovacevski

Kovaçevski: Persona të caktuar nuk do të përfitojnë nga amnistia! LSDM do të ndërhyjë me amendamente

denari-756x420-696x387-1

Nuk do të ketë rritje lineare të pensioneve! Trençevska: Për një vjet e gjysmë rritëm pensionet për 3.200 denarë

Maqedoni_Bullgari_1

Grupet punuese eksperte të RMV-së dhe Bullgarisë dje kanë mbajtur takim, në fokus realizimi i Marrëveshjes për fqinjësi të mirë

kontrolloret-ajror-MK-1130x635-1-696x391

Kontrollorët e trafikut ajror në Maqedoni paralajmërojnë grevë më 12 tetor

kiro gligorov atentat-696x440

28 vjet nga atentati ndaj presidentit Kiro Gligorov

evn-fatura

LSDM: Çmimi i rrymës nuk do të rritet, po kthehet tarifa e lirë ditore nga dhjetori

kuvendi parlamenti

Propozim-rregullorja e re e Kuvendit të RMV-së sot para deputetëve

spital-1130x635-1-696x391

Një fëmijë 17 vjeçar me autizëm i lidhur me zinxhir në spitalin psikiatrik në Demir Hisar

mepso

Pezullohet kompania diskutabile, MEPSO-s i merrte energjinë elektrike pa e paguar

INFO

NA NDIQ