“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

Picture of INA
INA

21/05/2024

Ish-banorja e “BBV”, Ilnisa Agolli ka treguar që Romeo Veshajn dhe Meriton Mjekiqin i shikon mbrëmjen e 25 majit “kokë më kokë” në televotim për çmimin e madh.

Gjatë një interviste në emisonin “Wake Up”, gazetarja tha këtë vit duhet ta fitojë i dashuri i saj Meritoni, sepse sipas saj moderatori ka treguar shembullin më të mirë të një shqiptari nga Kosova.

“Unë e shoh Meritonin me Romeon dyshen e fundit. Kështu e mendoj.

Ky është viti i parë që ka qenë një shembull ekzemplar i një shqiptari nga Kosova. Dhe mendoj se çmimi duhet të shkojë atje”- tha ajo.

TË FUNDIT
21 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
23 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
1 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

23 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
21 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ