Kolona të gjata në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, qytetarët publikojnë pamje

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

09/03/2023

Kolona të gjata të automjeteve janë krijuar në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, raporton Express.

Shumë qytetarë kanë publikuar pamje nëpër rrjete sociale dhe janë ankuar për këtë.

Trafiku mund të jetë shkaktuar për shkak të hapjes së qendrës Prishtina Mall.

TË FUNDIT
26 minuta
Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal
30 minuta
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!
49 minuta
Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë
51 minuta
Bexheti: Të kërkosh rregullim të ri kushtetues, nuk është e rrezikshme
52 minuta
Toshkovski: Po stabilizohet gjendja me dhënien e dokumenteve personale

ME TE LEXUARA

23 orë
Taravari: Deri në fund të vitit nuk do të ketë rritje të pagave në shëndetësi
3 orë
Stërvitjet e grupeve terroriste, Maqedonci: Shqetësuese, por jemi të përgatitur t’i përgjigjemi çdo kërcënimi
20 orë
Çavkov del nga burgu
30 minuta
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!
1 ditë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona
17 orë
Rasti i Faton Hajrizit: Serbia nuk i përgjigjet Kosovës, MPJD flet me familjen dhe ankohet te vendet e QUINT-it
23 orë
Këshilli Evropian vendos për heqjen e vizave për shtetasit e Kosovës që kanë pasaporta të Serbisë
3 orë
A është e mundur që ‘Simpsons’ parashikuan kandidaturën e Kamala Harris? Ky është një episod nga viti 2000

LEXO MË SHUMË

IMG_4633

Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal

Adnan Azizi

Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!

blerim-bexheti

Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë

blerim bexheti

Bexheti: Të kërkosh rregullim të ri kushtetues, nuk është e rrezikshme

pasaporta dokumente personale

Toshkovski: Po stabilizohet gjendja me dhënien e dokumenteve personale

qeveria-serbe-vucic

Opozita serbe – qeverisë së Vuçiqit: Vendosni sanksione kundër Rusisë, njihni Kosovën shtet

Onkologija Onkologjia shkup

Në Klinikën e Onkologjisë në Shkup është vendosur puna me dy turne në spitalin ditor

zeqirija ibrahimi

Ibrahimi këshillon BDI-në: Angazhoni ekspertë edhe për luftën kundër korrupsionit!

arben taravari

Taravari: BDI kurrë më s’do t’i fitojë zgjedhjet

INFO

NA NDIQ