Komandat Baruti: “Izet Mexhiti është kancer për tenderashat, sharllatanat, servilët”

Picture of INA
INA

07/07/2023

shkruan: Xhem Baruti Llamallari

E du be, e du, e dua vetëm pse është kancer për tenderashët, sharllatanët, servilët dhe për tradhtarët e poshtër!
I drdihen, i dhihen, ethet n’bark ju hyjn po sa të paraqitet në press!

Te gjithë e dojn Izetin, vetëm disa pe dojn më shumë poziten duke harruar qe ky do të jetë figura qendrore shqiptare ne maqedoni 2024-2032! Nejse, mendja tyre vazale mendojn qe përseri vijn te ky! harropikcom!

2016 menzi qe e shkputi BDI nga VMRO e Gruevskit!
Tash, nuk shkput mo Izeti, veç ka me kput, disa ne Idrizovë e disa ne Bardhoc!

Izet Mexhiti e ka bekimin e të gjithëve qe të bën kualicione apo matematika me t’gjithëý me qëllim qe te sjelle drejtësi këtu.

Përpara legjendo

*postim në facebook

TË FUNDIT
8 orë
Çka vendosi BDI në Gostivar, flet Arbër Ademi
11 orë
Fetai: E shndërruan shtetin në kazino me qiell të hapur
13 orë
Tetova më në fund sheh dritë në fund të tunelit, qytetarët thurrin elozhe për Bilall Kasamin
14 orë
Dorëhiqet drejtoresha e Akademisë për Gjykatës dhe Prokurorë, shkak presioni politik
14 orë
Sindikata e Gazetarëve të RMV-së: Ndalini konferencat për media në ambient të hapur në mes të valës së të nxehtit

ME TE LEXUARA

14 orë
Sindikata e Gazetarëve të RMV-së: Ndalini konferencat për media në ambient të hapur në mes të valës së të nxehtit
14 orë
Dorëhiqet drejtoresha e Akademisë për Gjykatës dhe Prokurorë, shkak presioni politik
22 orë
Deri 41 gradë, ky është moti për sot
13 orë
Tetova më në fund sheh dritë në fund të tunelit, qytetarët thurrin elozhe për Bilall Kasamin
20 orë
Mickoski: Marrëdhëniet e mira fqinjësore janë rrugë me dy kahje, pyetja e vërtetë është pse Greqia nuk e respekton Marrëveshjen e Prespës

LEXO MË SHUMË

ali ahmeti

Çka vendosi BDI në Gostivar, flet Arbër Ademi

Arben Fetai Qeveri

Fetai: E shndërruan shtetin në kazino me qiell të hapur

63cca913-aa66-4fdf-a82b-8dc41175a33c

Tetova më në fund sheh dritë në fund të tunelit, qytetarët thurrin elozhe për Bilall Kasamin

natasha gaber

Dorëhiqet drejtoresha e Akademisë për Gjykatës dhe Prokurorë, shkak presioni politik

kameramedia

Sindikata e Gazetarëve të RMV-së: Ndalini konferencat për media në ambient të hapur në mes të valës së të nxehtit

Tabanoc kufi

Rritet fluksi i hyrje-daljeve në Tabanoc

zjarr sllupçan

26 zjarre në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut

Fronti evropian ali ahmeti

BDI porosi VLEN-it: I keni kaluar vijat e kuqe, do të përballeni me rezistencën e çdo shqiptari

foshnje bebe

Një foshnje e braktisur në sheshin e Velesit, kalimtari i rastit e dërgoi në spital

INFO

NA NDIQ