Komenti i Luizit “shkund” Instagramin e Armaldos (foto)

INA
INA

22 Maj, 2023

Luiz Ejlli dhe Armaldo Kllogjeri pas përfundimit të këtij “Big Brother VIP” kanë filluar ngacmimet në rrjete sociale.

Maestro ka publikuar së fundmi në Instagram disa foto ku shihet duke luajtur shah. “Fito me elegancë, humb me dinjitet.”, shkruan ai krah postimit.

Gjithë vëmendjen duket se e ka marrë një batutë nga Luizi që i shkruan “Ose mos luaj fare kur nuk di.”Armaldo i përgjigjet batutës: “Do të marrësh vëmendje edhe jashtë nga unë o burr i dheut?”

Siç shihet komenti i Luizit ka marrë lumë pëlqimesh edhe pse ka qenë në proifilin e Armaldos.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

kristi-aliaj

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

Jori-delli

E papritur\ Rusia e bllokon banoren e BBVA 2

mema

“Nuk jam serbe!”/ Pse deklarata e fundit e Dojna Memës ndezi rrjetin?

xhuli

Xhuli Nura – protagoniste në klipin e ri të Arta Bajramit

INFO

NA NDIQ