Komentuesja i thotë “kamariere e Lushnjës”, kundërpërgjigja e Kiarës epike

INA
INA

4 Korrik, 2023

Prezantuesja e njohur, Kiara Tito, është shfaqur në revistën “Global Woman”.

Ajo ka folur për jetën pas Big Brother-it, romancën me Luiz Ejllin si dhe për karrierën profesionale.

Ndërsa këtë e ndau me ndjekësit në Instagram, ku mori komente jo te mira dhe kritika.

“O Zot kamerierja e Lushnjës në cover”, ka qenë komenti që i është bërë Titos nga një ndjekëse.

Ndërsa, Kiara i është kundërpërgjigjur.“Edhe po të isha kameriere ç’të keqe ka? Nuk është turp sot të punosh! Turp është të rrish kot, e të ofendosh 24 orë nëpërmjet një telefoni”, i tha Kiara asaj.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

big-brother-VIP

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

DUA Lipa

Dua Lipa ‘e artë’ në filmin e saj të parë, krah dy aktorëve të famshëm (FOTO)

Tayna Tajna

Tayna vjen në bashkëpunim me 3 repera

bardhi

Bardhi publikon këngën e re “Betohemi 2”

arbana-osmani-bbv

Çfarë ndodhi? Produksioni i Top Channel ndryshon datën e nisjes së ‘BBVA’

Luizi Kiara klipi

Pse nuse i thonë kësaj!? Luizi i vë dy duart kokës kur provon ushqimin e gatuar nga Kiara! (FOTO)

Luizi nena e tij

Mbaruan pushimet! Luizi publikon videon e trishtë kur e ëma lë Shqipërinë (VIDEO)

fifi filloreta

Fifi të premten publikon këngën e re

BORA

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

INFO

NA NDIQ