Punë në Maqedoni, 1.000 euro vetëm nëse pranoni të punoni, punë edhe nga shtëpia, por ky është kushti?

Picture of ina-online
ina-online

01/06/2024

Kompania gjermane Teleperformance vazhdon të punësojë qindra gjermanë folës, këtë herë duke ofruar deri në 1000 euro bonus mirëseardhjeje për punonjësit e rinj që i bashkohen kompanisë.

Teleperformance, një kompani lider gjermane për shërbime digjitale dhe mbështetje për klientët, po zgjeron aktivitetin e saj në të gjithë Maqedoninë e Veriut dhe ofron mundësi tërheqëse punësimi dhe karriere për gjermanishtfolësit.

E njohur për standardet e larta të punës, profesionalizmin dhe pagat konkurruese, Teleperformance shkon një hap më tej dhe do t’u paguajë punonjësve të rinj që e marrin me sukses vendin e punës një bonus të pabesueshëm mirëseardhjeje deri në 1000 euro.

Kërkesa për punësim vazhdon të jetë gjuha gjermane dhe mund të aplikojnë edhe kandidatë nga qytetet tjera të Maqedonisë së Veriut. Për këta kandidatë kompania ofron mundësinë e punës nga shtëpia dhe bonus mirëseardhjeje prej 500 euro.

Të gjithë të interesuarit për t’u bërë pjesë e kësaj kompanie mund të aplikojnë shpejt dhe lehtë përmes faqes së internetit www.TPSkopje.com.

TË FUNDIT
1 orë
Sot bëhet varrimi i gazetarit Isuf Kadriu
1 orë
Ministri Mucunski do të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Punëve të Jashtme të BE-së
1 orë
QMK: Po sanohen dëmet nga moti i ligë në Tetovë dhe Shkup
2 orë
Xhaferi sot do t’ia dorëzojë funksionin e kryeministrit Hristijan Mickoskit
2 orë
Taravari cakton zëvendësin e tij dhe ka një mesazh për gostivarasit

ME TE LEXUARA

18 orë
Ndërroi jetë gazetari Isuf Kadriu, zv/kryeredaktori i TV ALSAT
2 orë
Varhelyi uron Mickoskin: Pres të bashkëpunojmë për të avancuar rrugën europiane të vendit
17 orë
Deputetët turq të Frontit kërkojnë që në Kuvend të flitet edhe gjuha turke
2 orë
Taravari cakton zëvendësin e tij dhe ka një mesazh për gostivarasit
1 ditë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut, pasdite paralajmërime për shi
12 orë
Sela: Nuk do jemi prezent në votimin e një qeverie e cila nuk është legjitime dhe nuk e ka legjitimitetin e shqiptarëve
2 orë
Xhaferi sot do t’ia dorëzojë funksionin e kryeministrit Hristijan Mickoskit
1 ditë
Deri në mesnatë pritet votimi i Qeverisë së re
12 orë
Mexhiti: Sonte u votua qeveria e re, ky është misioni ynë

LEXO MË SHUMË

isuf kadriu

Sot bëhet varrimi i gazetarit Isuf Kadriu

timco mucunski

Ministri Mucunski do të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Punëve të Jashtme të BE-së

bresher

QMK: Po sanohen dëmet nga moti i ligë në Tetovë dhe Shkup

talat xhaferi

Xhaferi sot do t’ia dorëzojë funksionin e kryeministrit Hristijan Mickoskit

arben taravari

Taravari cakton zëvendësin e tij dhe ka një mesazh për gostivarasit

varhelyi

Varhelyi uron Mickoskin: Pres të bashkëpunojmë për të avancuar rrugën europiane të vendit

Mickoski

Kush është Hristijan Mickoski, kryeministri i ri i Maqedonisë së Veriut

moti shiu

Mot me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite në disa pjesë të luginave paraqitje e mundshme e shiut të rrëmbyeshëm, bubullimave dhe erës së fuqishme

bekim qoku kuvend

Bekim Qoku: Dhe ja, më në fund, Erdhi dita, Ali opozita

INFO

NA NDIQ