Kompania në Tetovë ofron punësime me rrogë mirë dhe plus harxhimet

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/04/2023

Lear Tetovë punëson OPERATORË!

Çfarë Ofrojmë?

• Paga totale mujore neto 26.000 – 27,000 denarë + përvoja e mëparshme;
• 3000 MKD bonus për punësim;
• Mundesi e shpejtë avancimi dhe rritje page;
• Transport i organizuar nga Tetova, Gostivari, Shkupi dhe rrethinat;
• Ushqim I ngrohtë;
• Më së paku 20 ditë pushim vjetor dhe K15;
• Ambient pune i shëndetshëm dhe i sigurt.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni në numrin e telefonit 071/377322 ose dërgoni biografinë tuaj të shkurtër në e-mail [email protected]

https://www.facebook.com/100064748044338/posts/pfbid02CZUKtdz8L5CEs8BaPW7U7J6QCa4Zxxs2iY8UbX1nHm2Ann7L43z9kgRBBpwtGMDKl/?mibextid=cr9u03

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sela-taravari

Taravari sfidon Selën: Dilni vetë, unë jam i gatshëm t’i nënshkruaj ato lista që do më sillni dhe do t’i vulosi që të merrni pjesë në zgjedhje!

abazoviq dritan

Abazoviq: Tash shqiptarët në Mal të Zi nuk e ngrisin më flamurin edhe pse kanë të drejtë

Afrim Gashi

Gashi tregon arsyet se pse u bashkua opozita shqiptare

IMG_9532

Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president

Elmi Aziri

Aziri: ASH del e vetme në zgjedhje, kjo çështje do të diskutohet dhe në organet partiake!

Talat Xhaferi

Xhaferi: Maqedonia e Veriut ndërton vlera evropiane të bashkëjetesës, multikulturalizmit dhe multietnicitetit

Arjanit Hoxha ziadin sela zejdi

Si do të shkojë ASH-ja e Selës në zgjedhje? Zejdi është për bllok të gjerë politik, Hoxha i sigurt për koalicion fitues

arber ademi

Ademi: Brenda javës i unifikojmë pagat e profesorëve

Abdush demiri

KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj

INFO

NA NDIQ