Komplet i zhveshur, Bledi Mane ironizon keq Kiara Titon

INA
INA

4 Korrik, 2023

Pak ditë më parë Kiara Tito bëri me dije se po niste një “aventurë” të re, këtë herë në biznes, teksa prezantoi për fansat dhe ndjekësit e saj brand-in e saj të ri (që mban emrin e moderatores), që si produkt momentalisht ka koleksionin më të ri të rrobave të banjos për këtë verë.

Kjo lëvizje e Kiarës, që tani po e shohim edhe të rikthyer si moderatore e “Kepit të VIP-ave” u komentua shumë në rrjet, me shumë njerëz që e kanë komplimentuar, por edhe me të tjerë që e kanë kritikuar, madje akuzuar edhe për kopje të një tjetër brand-i.

Së fundmi ironia vjen nga Bled Mane. Gazetari ka ndarë një foto të një mashkulli pa të brendshme ku shkruan:

“Të dashur miq, më në fund nxorra edhe unë linjën e re të brekëve: Bledi Mane Underwear Unisex”.

https://www.instagram.com/p/CuRJODyg9wh/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

Screenshot_2023-09-20-20-19-30-372-edit_com.android.chrome

Bledi Mane tregohet i ashpër me Luizin. Ja si e quan!

luizi kiara

Kiara dhe Luizi ndajnë një moment romantik me fansat, shkëmbejnë puthje në Milano

Luizi dhe Kiara

Ja çfarë mendon Luizi për vjehrrin dhe vjehrrën

INFO

NA NDIQ