Konfirmoi hyrjen në BBVA3:Bardhi ndërron mendje?

INA
INA

12/01/2024

Të shtunën,13 janar rikthehet BBVA3 dhe këto ditë është folur vetëm për banorët që do të jenë pjesë e kastit të përzgjedhur.Një nga këto emra ishte edhe këngëtari Bardhi i cili vetë ai e konfirmoi gjatë një koncerti në Tiranë, mirëpo një story e postuar prej tij ka hedhur poshtë çdo aludim.Ai ka shpërndarë se të shtunën do të performojë në një club të Tiranës dhe na bën të kuptojmë se nuk do të jetë në Big Brother?

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ