Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

INA
INA

26/02/2024

Rap-artisti i njohur shqiptar, Stresi, së fundmi ka komentuar lojën e banorëve të Big Brother VIP Albania 3.

I ftuar në ‘Fan Club’, ai tha se në këtë edicion është në mbështetje të Julian Dedës.

Theksoi po ashtu që me Romeon ka shoqëri, por pak më shumë me aktorin e njohur.

Pjesë nga biseda në studio:

Stresi: Kur mendon që me dikë je mirë, sepse kur nuk ke eksperiencë dhe hyn për herë të parë, mendon se o ky është shoku im, ne po kalojmë shumë mirë, kur kalon një javë apo dy javë të del kundër dhe normalisht që do të zhgënjehesh.

Enxhi Nasufi: Juli mund se e ka parë si shok dhe si mik Gazin?

Stresi: Patjetër që po.

Enxhi Nasufi: Se i the Cakos aman ishalla s’të dalin parashikimet, ti do shumë Julin si personazh se është i fortë, apo nuk ke ndonjë gjë që nuk të pëlqen dhe nuk shkon me Romeon se nuk e kuptoj.

Stresi: Ne kemi qejf që t’i bëjmë gjërat ndryshe nga mendimet, Romeon e kam shok të them të drejtën, Julin e kam pak më shok, secili ka pozicionin e vet, tani unë ashtu e mendoj, jam tifoz i Julit.

Ina Kollçaku: Ti je lojtar emocional dhe je i ngjashëm me Romeon. /

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-15-21-40-25-867_com.facebook.katana-edit

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

Screenshot_2024-04-15-16-42-54-850_com.facebook.katana-edit

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ