Konkurrentja pret thonjtë e gjatë pas takimit, Megi Pojani: E ka bërë se nuk i do mamaja e Vedatit nga Haraçina

INA
INA

15/11/2023

Albina dhe Vedati zhvilluan takimin e tyre, ku dukeshin tepër të afërt me njëri-tjetrin.

Megjithëse ata u kënaqën nga momentet që kaluan bashkë, disa veprime krijuan debate të forta në studion e “Për’puthen”, situatë që përfshiu edhe moderatoren Megi Pojani.

Sipas saj në takim nuk morën pjesë vetëm Albina dhe Vedati, por edhe mamaja e këtij të fundit, e cila ka disa “kushte” për partneren e ardhshme të djalit të saj.

Sipas saj në takim nuk morën pjesë vetëm Albina dhe Vedati, por edhe mamaja e këtij të fundit, e cila ka disa “kushte” për partneren e ardhshme të djalit të saj.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi erion veliaj

Luiz Ejlli realizoi premtimin (video)

bikine

Kjo është modelja shqiptare që vozitë me bikine dhe çmend komunikacionin

dua lipa

FOTO/ Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”, nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

kiara5

Kiara dhe Luizi marrin një dhuratë të veçantë nga SHBA (foto)

Arbenita

Kaq muaj pas ndarjes përfundimtare nga Fero, Arbenita merr vendimin e rëndësishëm për jetën e saj

drake

Kënga me simbolet kuqezi, ja lidhja e Drake me Shqipërinë. Nga Mariana te politika

big-brother-VIP

“BBV” e dha sinjalin e parë! Kur fillon edicioni i tretë

Luizi Kiara

Luiz pyet Kiarën: A do t’a bëjmë edhe një djalë (video)

kiara5

Kaq shumë para i morën! Kiara e ‘han foren’ e njëjtë si Luizi, futet në menaxhimin e Top Channel

INFO

NA NDIQ