Kontrata e re, e konfirmon Luka Modric: Shihemi sezonin e ri!

Picture of ina-online
ina-online

03/06/2024

Mesfushori i Kombëtares së Kroacisë, Luka Modric pritet të vazhdoj kontratën me Real Madridin.

Sonte në paradën e titullit të Ligës së Kampionëve, kroati e konfirmoi se po qëndron edhe për një vjet me gjigantin spanjoll, shkruan Indeksonline

“Shihemi sezonin e ri madrilenë”, tha Luka Modric para tifozëve spanjoll.

Luka Modric pritet të nënshkruaj vetëm për një vjet kontratën e re me Real Madridin./Indeksonline

TË FUNDIT
1 orë
Zvicra dhe Gjermania luftojnë për vendin e parë, formacionet zyrtare
6 orë
UEFA merr vendim për Dakun, e dënon rëndë, ai nuk luan nesër kundër Spanjës
8 orë
Kozniku: Shqipëria mund ta mposhtë Spanjën
13 orë
Shqipëria fiton titullin e Kampionatit Evropian të Tifozëve
13 orë
FC Aarau përforcohet me djaloshin shqiptar me prejardhje nga Maqedonia

ME TE LEXUARA

22 orë
"Shqipëria është 99% jashtë Europianit", thotë Chiellini: Festoni për arritjen deri këtu
1 ditë
Zelensky e përgëzon Ukrainën për fitoren në Euro 2024, e krahason me përpjekjet e luftës
13 orë
Sot dy ndeshje në Euro 2024: Vëmendja tek sfida Zvicër – Gjermani
1 ditë
Ofendoi tifozët e Maqedonisë së Veriut, Dënimi i parë për Mirlind Dakun vjen nga klubi i tij rus, Rubin Kazan
13 orë
8 ndryshime në formacion, mësoni si do të luajë Spanja ndaj Shqipërisë

LEXO MË SHUMË

zvicer gjermani

Zvicra dhe Gjermania luftojnë për vendin e parë, formacionet zyrtare

mirlind daku

UEFA merr vendim për Dakun, e dënon rëndë, ai nuk luan nesër kundër Spanjës

ardian kozniku

Kozniku: Shqipëria mund ta mposhtë Spanjën

tifozet kombetarja

Shqipëria fiton titullin e Kampionatit Evropian të Tifozëve

izer aliu

FC Aarau përforcohet me djaloshin shqiptar me prejardhje nga Maqedonia

xhaka zvicer

Dueli për kreun e grupit A, Granit Xhaka paralajmëron Gjermaninë

Tifozet kuq e zi kombetarja

Uragan kuqezi për të mposhtur Spanjën, Shqipëria ‘fiton’ me tifozët (Numri)

Spanja Luis De La Fuente

8 ndryshime në formacion, mësoni si do të luajë Spanja ndaj Shqipërisë

zvicer gjermani

Sot dy ndeshje në Euro 2024: Vëmendja tek sfida Zvicër – Gjermani

INFO

NA NDIQ