Kontrata e Ronaldos me Al-Nasr përfshin akomodimin në një rezidencë dhe një avion

Iliria News Agency
Iliria News Agency

03/01/2023

Cristiano Ronaldo do të marrë shumë përfitime nga Al-Nasr.

Përveç pagës prej 90 milionë dollarë në vit, e cila mund të jetë deri në 200 milionë dollarë me marrëveshje sponsorizimi klubi saudit i ka ofruar portugezit një sërë lehtësish.

Sipas Marca, kontrata e 37-vjeçarit përfshin akomodimin në një pallat luksoz, një aeroplan për fluturime drejt Portugalisë dhe Spanjës, si dhe vëmendje të shtuar për të gjitha nevojat e Ronaldos dhe familjes së tij.

Më herët u raportua se Cristiano do të ketë të drejtë të ndryshojë trajner në Al-Nasr. /G.D abcnews.al

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shkendija

Shkëndija e “shkatërron” Sileksin në Tetovë, Struga ndalet me barazim

manchester united

Manchester United tremb PSG-në me çmimin e Rashford

futboll

Panik në kampionatin italian, lojtari i Romës “shembet” në fushë

myrto uzuni

VIDEO/ Myrto Uzuni shënon golin e 10-të në La Liga, e feston me “shqiponjë”

MUNICH, GERMANY - APRIL 01: Kingsley Coman (C) of Bayern München celebrates scoring the 4th team goal during the Bundesliga match between FC Bayern München and Borussia Dortmund at Allianz Arena on April 01, 2023 in Munich, Germany. (Photo by Alexander Hassenstein/Getty Images)

Bayern Munich nis bisedimet me tre herë fituesin e Ligës së Kampionëve për postin e trajnerit

XHAKA GRANIT

Xhaka pasi fitoi titullin me Leverkusenin: Shkruam historinë, secili nga ne në klub tani është legjendë

Jasir Asani

FOTO/ I gatshëm për një martesë dhe një familje të madhe, Jasir Asani zbulon kush është vajza që i ka “rrëmbyer” zemrën

adrion pajaziti

Adrion Pajaziti, lojtari më i mirë i muajit mars në Premier Ligën 2

broja

Gazetari anglez tregon planet e Brojës: Armando synon lart për lëvizjen e radhës

INFO

NA NDIQ