Kosovari erdhi për dasmën e vëllait, hodhi nga kati i 6-të i hotelit të dashurën argjentinase (FOTO)

ina-online
ina-online

11/12/2023

Kosovari erdhi për dasmën e vëllait, hodhi nga kati i 6-të i hotelit të dashurën argjentinase. Ngjarja ndodhi në Fushë Kosovë. I dyshuari vjen nga komuna e Drenasit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Glauk Konjufca

​Konjufca: Kritikat e SHBA-së ndaj Kosovës janë të qëlluara

Albin-Kurti-5

​Planifikimi për atentat ndaj Kurtit në Shkup, drejtori i AKI-së raportoi para deputetëve

enver idrizi

Enver Idrizi u dekorua me medalje, shqiptari më i sukseshëm në Kroaci (VIDEO)

Policia-e-Kosoves-800x445

Kosovë: Policia kap shtatë persona, dyshohen për ‘’Hyrje në sistemet kompjuterike’’, ‘’Mashtrimi’’ dhe ‘’Shpëlarje e parave’’

eu-be-rusi ndikimi rus ballkan

Raporti britanik: Rusia po rindërton kapacitete për të destabilizuar Evropën, përmendet edhe Kosova

punetor ndertimi

Shkon në rritje numri i kompanive të falimentuara në Gjermani

glauk-konjufca

Sot vazhdon seanca gjyqësore ndaj Konjufcës për gazin lotsjellës

rrjeti bizneseve zvicer

Të krijojmë një bankë komerciale shqiptare në Zvicër

michael tasellari

Njihuni me shqiptarin që punon në kompaninë e Elon Musk (VIDEO)

INFO

NA NDIQ