Kosovari zhytet me kokë në akull, i sfidon rusët (VIDEO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

28/01/2022

Boksieri Nikollë Rrasi së fundmi nisi të merret me një sport të dytë.

Ai po praktikon sportin e kërcimit në ujë të akullt në temperatura të ulëta, siç tha, për t’i sfiduar rusët.
“E kam bërë për t’i tregu që edhe na mundemi me kry kësi aktivitete, madje ne i kemi 4 stinë në vit e ai vetëm një gjithmonë,” tha ai.

27-vjeçari tha se nuk ka pasur asnjë problem shëndetësor, meqë ka imunitet të fortë pas ushtrimeve të përditshme.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shpetim idrizi

Idrizi: Ka biznesmenë që mburren se fituan 300 mln euro në Shqipërinë e varfër

bolton

John Bolton: Nëse Donald Trump fiton, do të dalë nga NATO

Hovenier Kurti

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë – ja kë kërkon në takime!

matura-shteterore-provimi

Provimi i maturës shtetërore sivjet më 1 dhe 8 qershor

xhemail jusufi

BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

stevo-pendarovskiii-780x470-1

PRSD mbështet rikandidimin e Pendarovskin për president

moti-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Spitali-i-Strugs-600x360-1

Sulmohet motra medicinale në Spitalin e Strugës

aksident kollar

Makina bie në lum në rrugën Kërçovë – Strazhë në afërsi të fshatit Kollare (VIDEO)

INFO

NA NDIQ