Kourtney Kardashian kapet sërish me të dashurin e ri (FOTO)

0

Kourtney Kardashian dhe i dashuri i saj i përfolur, Luka Sabbat, u panë duke vizituar galerinë e bardhë në Beverly Hills, California.

39-vjeçarja dhe aktori 20-vjeçar u fotografuan së bashku në vazhdën e thashethemeve se ata janë në lidhje.

‘Nuk ka asgjë serioze tani për tani’, ka thënë një burim për People.