Kovaçevski: Unë më 31 dhjetor gjithmonë jam diku nëpër kafenetë e Shkupit dhe kështu do të jetë edhe për këtë vit të ri

ina-online
ina-online

30/12/2023

Kryeministri dhe kryetari i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski do ta festojë ardhjen e vitit të ri me miqtë në një nga kafenetë e Shkupit, ndërsa ditën do ta mbyllë me familjen e tij.

“Si çdo vit do të festoj Vitin e Ri. Unë jam një person që më 31 dhjetor shkoj gjithmonë në kafenetë e Shkupit, kështu është prej vitesh, me miqtë e mi nga fëmijëria, dhe pas një ose dy pijesh në qendër të Shkupit, gjithmonë e mbyll ditën me familjen time”, tha Kovaçevski, duke iu përgjigjur pyetjes së një gazetari. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari

Taravari: Faliminderit, në një kohë rekord nënshkruat për kandidaturën time për President!

urim etemi bilall kasami

Kasami prezanton prurjen e radhës në Lëvizjen BESA

lsdm mitrevski kovacevski zecevic kryesia

LSDM dorëzon në Kuvend propozim-ligjin kundër rritjes së pagave për funksionarët

fejzi hajdari

Hajdari: Kandidatët shqiptarë garë për nënshkrime, kandidatët maqedonas për president

radoicic radojcic spiric

VIDEO: Radoiçiq grushton ish-kryetarin ilegal të Mitrovicës së Veriut

card-trump

Made in Veles: Kartelat ‘milionëshe’ me portretin e Trumpit

pendarovski bujar osmani

Pendarovski me 400 euro rrogë do të shpërngulej nga Maqedonia, Osmani me mbi 2.500 euro rrogë thotë se mund të detyrohet të marrë borxh! Qytetarët si ia dalin?

Oleksiy Goncharenko

Deputeti ukrainas porosi për Kosovën: Armatosuni, askush nuk ju mbron!

MVR-polici-a-1-750x430

(VIDEO) Hetohet lidhja ndërmjet vrasjes në Bllacë dhe djegies së lokalit në Çair

INFO

NA NDIQ